KONST / Litografier / Färglitografi 15033196
nr 1503 3196
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6 /38. Bildmått: yttermått inklusive ram: 58x42 44x30 cm
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:45:40
18/11 09:14:39
100 kr
21/11 18:40:40
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid